Dne 21. června, v den letního slunovratu, se také slaví Den květin. My v naší škole jsme kvetoucí rostliny uctily a oslavily následující den, v pondělí 22. 6.
Květiny na oblečení, květiny ve vlasech, květiny kolem nás a my v květinách.
Věřím, že všichni milujeme krásu a vůni květin, které oblažují všechny naše smysly. Nechť tedy krása a vůně květů projasňuje všechny naše dny i nadále.

















| Chvilinku... :-) O o . |