Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

  


7. prosinec 2022

Tělesná výchova na ledě

Dne 6.12. jsme od našich páťáků slyšeli, že dnešní tělocvik byl nejlepší!!! Konečně začal prosinec a mohli jsme vyrazit na zimní stadion. Většina bruslila poprvé, ale nakonec se dařilo opravdu všem! Pokud budou nadále tak trpěliví a snaživí, tak věřím, že se jim podaří své bruslařské umění vypilovat na výbornou.


Autor příspěvku: Jana Michálková


5. prosinec 2022

Mikuláš v Soudné

Opět po roce k nám do školy přišel Mikuláš s krásnými anděly a čertem. Básničku i píseň jsme měli pro něj nachystanou. Ale my se čerta nebojíme, my jsme nejhodnější děti na světě a za odměnu jsme dostali balíček dobrot.


Autor příspěvku: Mgr. Marcela Šťastná


30. listopad 2022

Návštěva hvězdárny

Třída V.ZŠ navštívila hvězdárnu v Jičíně. Moc děkujeme vedení hvězdárny za připravený program. Jak se žákům líbilo, můžeme vidět na fotografiích.


Autor příspěvku: Mgr. Eva Chobodydes


27. listopad 2022

Adventní čas 2022

Jako každý rok si připomínáme v naší škole adventní čas společným zpíváním ve vestibulu školy. Letos jsme se sešli po dvouleté pauze, díky covidovým opatřením. O to více jsme byli natěšeni a chtěli si to užít. Po krátkém proslovu pana ředitele, jsme si vyslechli vyprávění naší kolegyně, o vzniku tradice zapalování svíček na adventním věnci. A nakonec jsme si zvesela zazpívali vánoční koledy za doprovodu kytary p. učitelky Flečkové. Už se těšíme na druhé, třetí a čtvrté adventní zastavení.


Autor příspěvku: Jana Michálková


23. listopad 2022

Vystoupení žáků v Domově pro seniory - 2022

Žáci naší školy si připravili krásné vánoční písně a koledy, se kterými vystoupili v Domově pro seniory v Jičíně. 
Pěvecké vystoupení se velmi vydařilo a všem přítomným se líbilo. Poté žáci každému seniorovi osobně předali dárek v podobě- svícnů, vánočních dekorací, perníčků, apod. 
Atmosféra byla příjemná a velmi emotivní. Žáci nejen že reprezentovali naši školu, ale hlavně přinesli do Domova radost, smích a pohodu. Zato jim patří velký dík!

  


Autor příspěvku: Mgr. Adéla Flečková

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2022 ZŠ a PrŠ, Jičín
Nastavení souborů cookies

Chvilinku... :-)
O
o
.