Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

poděkování rodičům

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi jménem všech pedagogických pracovníků,  vyjádřit poděkování za vaši vzornou domácí práci. Vím, jak je pro mnohé z vás situace obtížná a jak obrovský úkol padá na rodiče při pomoci s plněním domácí přípravy. V některých třídách probíhá  online výuka, někomu vyhovuje předávání úkolů v tištěné podobě nebo v odkazu na webových stránkách. Opět vám všem připomínám, že jsme tu pro vás. Nabízíme vám konzultace po telefonu, emailu, skypu...Stačí, když v dopoledních hodinách zavoláte svému učiteli a domluvíte se na čase, ve kterém se vám bude individuálně věnovat. Prosíme, vzhledem k pandemii, preferujte elektronický nebo telefonický styk před osobní návštěvou školy.
Věřte, že vzniklá situace je náročná i pro nás.  Naši učitelé se takřka za pochodu  učí využívat online přístupy pro výuku. Zpracovávají pro vás výukové materiály, natáčejí videa či zvukové nahrávky. S ohledem na aktuální situaci, která hned tak neskončí, chceme vytvořit smyluplný a jednotný systém, který plnohodnotně napomůže plnit povinnou školní docházku.
Od příštího týdne plánujeme spustit některé novinky v komunikaci učitel - žák. O všem důležitém vás budeme v pátek informovat zde v aktualitách.
Přeji nám všem v tomto nelehkém čase hodně sil, pozitivní mysl a především pevné zdraví.

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2023 ZŠ a PrŠ, Jičín
Nastavení souborů cookies

Chvilinku... :-)
O
o
.