Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

Vážení rodiče,

v souvislosti s krizovým opatřením vlády vzhledem ke Covid – 19, /naleznete v odkaze zde: INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ final.pdf,
Provoz školních jídelen od 14.docx
/, si Vás dovolujeme informovat o provozu naší školy v následujících dnech.

Od zítřka, tj. 14. 10. 2020 se vyučuje opět dle rozvrhu jednotlivých tříd. Situace je však závažná, jelikož máme od pondělí, respektive od úterý 15 žáků a 5 pedagogických pracovníků v karanténě. U jednoho z nich byl Covid 19 potvrzen, ostatní čekají na vyšetření nebo výsledky testu. V souvislosti s uzavřením všech ostatních typů základních škol budou od zítřka některé paní asistentky pedagoga čerpat ošetřovné na své děti. Situace tedy bude kritická. V tuto chvíli již nejsme schopni zabezpečit výuku bez spojování tříd, tak jak bylo nastaveno od září letošního školního roku. Podle výsledků testů jsou v ohrožení další pedagogičtí pracovní i žáci, kteří se setkali s pozitivně testovanými osobami. I přes veškerá opatření a úsilí všech pracovníků školy a i Vašeho vstřícného přístupu, se nepodařilo zabránit vniknutí Covidu 19 do našeho zařízení. Pakliže překročí v následujících dnech počet ohrožených žáků a pedagogů 30% bude škola KHS uzavřena.
Obědy  budou zítra žákům poskytnuty, je však změna jídelníčku, místo svíčkové bude krupicová kaše. O dění v dalších dnech budete informováni.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za pochopení, školy zřízené dle § 16 odst. 9 nemají lehkou situaci, jelikož informací je málo a často velmi nejasných a protichůdných. Představy vládních činovníků se dost dobře nedají v praxi naší školy realizovat. Nicméně vynaložíme veškeré síly, abychom i v nadcházející nelehké situaci zajistili pro vaše děti - naše žáky bezpečné a podnětné prostředí.

 

 

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2023 ZŠ a PrŠ, Jičín
Nastavení souborů cookies

Chvilinku... :-)
O
o
.