Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

Aktuální informace

Z nařízení vlády bude od 1. 3. 2021 i naše škola uzavřena.

Vážení rodiče,

vzhledem k včerejšímu rozhodnutí vlády o uzavření speciálních škol Vás chci informovat o formě vzdělávání Vašich dětí v následujících dnech a týdnech od 1. 3. 2021. Jelikož z objektivních příčin jsou možnosti online výuky u některých skupin žáků obtížně realizovatelné a zároveň je výrazně omezen pohyb osob, nemůžeme navázat na podzimní model výuky. Výuka bude realizována především online a zadáváním úkolů přes portál „ Škola v pyžamu“. Předávání úkolů v tištěné podobě proběhne pouze jednorázově v termínu 1. 3. – 3. 3. 2021. O termínu předání Vás budou informovat třídní učitelé telefonicky nebo jej zjistíte na odkazu zde: Rozvrh 1.3.-5.3.docx
        Sledujte prosím stále naše webové stránky, na kterých Vás budeme informovat o aktuální situaci. Jsem si vědom, že pro Vás rodiče, nastává opět velmi složité období při vzdělávání Vašich dětí. Předem Vám tedy děkuji za pomoc při výuce v této mimořádné situaci. Situace není vůbec jednoduchá ani pro kolegy učitele a asistenty pedagoga, kteří budou pro žáky připravovat výuku. Věřím v dobrou vzájemnou spolupráci, díky které  se nám vzdělávání Vašich  dětí podaří  co nejefektivněji zvládnout. Žádám Vás, vážení rodiče, o úzkou součinnost s třídními učiteli. Učitelé se budou snažit přizpůsobit pravidla a způsob výuky i Vašim opodstatněným požadavkům, aby vše probíhalo hladce.
 Doufám, že se podaří vážnou epidemiologickou situaci brzy zvládnout a žáci se opět vrátí do školních lavic, kam patří a kde je výuka nejefektivnější.

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2022 ZŠ a PrŠ, Jičín

Chvilinku... :-)
O
o
.